Je gebruikt een verouwderde browser. Upgrade je browser voor een betere surfervaring op deze website.

Contacteer ons


Algemeen contact

die Keure
Kleine Pathoekeweg 3
8000 Brugge

050 47 12 72
050 47 12 87
marketing@diekeure.be

BTW BE 405.108.325

Routebeschrijving

New York office

die Keure New York Office
3 E 66th Street - Apt 8B
New York - NY 10065
USA

Routebeschrijving

Contacteer ons

Sales manager - Benelux
Thierry Masschelein
thierry.masschelein@diekeure.be

België
Joost Vandenabeele
joost.vandenabeele@diekeure.be
T 0497 24 53 24

Els Vansteenkiste
els.vansteenkiste@diekeure.be
T 0468 28 12 72

Filip Amerlinck
filip.amerlinck@diekeure.be
T 0495 67 33 67

Nederland
Holger Schoorl
holger.schoorl@diekeure.be
T 0031 627 46 50 81

Duitsland
Bärbel Vosgröne
baerbel.vosgroene@diekeure.be
T 0049 170 48 60 383

Verenigd Koninkrijk
Bärbel Vosgröne
baerbel.vosgroene@diekeure.be
T 0049 170 48 60 383

Michael Sakkalli
michael.sakkalli@diekeure.be
T 0044 7770 584 668

Verenigde Staten
Michael Sakkalli
michael.sakkalli@diekeure.be
T 0044 7770 584 668

Contactformulier

Vind je het antwoord op je vraag niet onder onze Help-rubriek? Contacteer die Keure via onderstaand contactformulier. Wij helpen je zo snel mogelijk verder.

Blijf op de hoogte en schrijf je in op onze nieuwsbrief