Je gebruikt een verouwderde browser. Upgrade je browser voor een betere surfervaring op deze website.

Contacteer ons


Algemeen contact

die Keure
Kleine Pathoekeweg 3
8000 Brugge

050 47 12 72
050 47 12 87
info@diekeure.be

BTW BE 405.108.325

Routebeschrijving

New York office

die Keure New York Office
3 E 66th Street - Apt 8B
New York - NY 10065
USA

Routebeschrijving

Contacteer ons

Sales director
Gilles Norman
gilles.norman@diekeure.be
T 050 47 12 72

België
Filip Amerlinck
filip.amerlinck@diekeure.be
T 0495 67 33 67

Thierry Masschelein
thierry.masschelein@diekeure.be
T 0479 75 37 91

Joost Vandenabeele
joost.vandenabeele@diekeure.be
T 0497 24 53 24

Nederland
Holger Schoorl
holger.schoorl@diekeure.be
T 0031 627 46 50 81

Duitsland
Bärbel Vosgröne
baerbel.vosgroene@diekeure.be
T 0049 170 48 60 383

Frankrijk 
Frédéric Dahan
T 0033 6 09 93 67 56

Verenigd Koninkrijk
Bärbel Vosgröne
baerbel.vosgroene@diekeure.be
T 0049 170 48 60 383

Michael Sakkalli
michael.sakkalli@diekeure.be
T 0044 7770 584 668

Verenigde Staten
Michael Sakkalli
michael.sakkalli@diekeure.be
T 0044 7770 584 668

Contactformulier

Vind je het antwoord op je vraag niet onder onze Help-rubriek? Contacteer die Keure via onderstaand contactformulier. Wij helpen je zo snel mogelijk verder.

Blijf op de hoogte en schrijf je in op onze nieuwsbrief