Je gebruikt een verouwderde browser. Upgrade je browser voor een betere surfervaring op deze website.

Wij staan voor u klaar

Dankzij ons hoogtechnologisch machinepark en de expertise en tomeloze inzet van onze mensen kunnen wij zowat elk project aan. We staan u graag bij met onze kennis en advies om uw ideeën en wensen mogelijk te maken!

Daag ons uit met uw project 

België

Thomas Bossuyt
thomas.bossuyt@diekeure.be
T 050 47 12 69

Joost Vandenabeele
joost.vandenabeele@diekeure.be
T 0497 24 53 24

Filip Amerlinck
filip.amerlinck@diekeure.be
T 0495 67 33 67 

Marlies Gellinck
marlies.gellinck@diekeure.be
T 0477 56 27 20


Nederland

Rut Rustenhoven
rut.rustenhoven@diekeure.be
T 0031 6 481 527 07


 


Verenigde Staten

Los Angeles

Jeff Khonsary
Jeff.Khonsary@diekeure.be
2404 Wilshire Blvd
#5E, Los Angeles
CA 90057
+1-347-781-4419

New York

Nate Padavick
newyork@diekeure.be
195 Chrystie Street
#909AB, New York
NY 10002
+ 1 (415) 350-4171