Je gebruikt een verouwderde browser. Upgrade je browser voor een betere surfervaring op deze website.

Andere

ISBN 9789048617319
€ 50,00

De koffer van Pistache

Jezus leeft

ISBN 9789048611034

Kameleon

ISBN 9789086616503
ISBN 9789086611225
ISBN 9789086611188
ISBN 9789086613694

Katapult

ISBN 9789048619214
ISBN 9789048619115
ISBN 9789048619122
ISBN 9789048619139
ISBN 9789048619146
ISBN 9789048619153
ISBN 9789048619160
ISBN 9789048619177
ISBN 9789048619184
ISBN 9789048627172

Komp@s

ISBN 9789048625239
ISBN 9789048624423
ISBN 9789048624430
ISBN 9789048625185
ISBN 9789048625192
ISBN 978904862508
ISBN 9789048625215
ISBN 9789048625222
ISBN 9789048627288
ISBN 9789086617883
ISBN 9789048616145
ISBN 9789048602407
ISBN 9789086617937

Krak

La valise de Pistache

Luna

ISBN 9789048635016
€ 30,00

Matti & Mona

ISBN 9789048617302

Nieuws

Die Keure steunt Saved by the bell. Doe jij ook mee?

Die Keure steunt Saved by the bell. Doe jij ook mee?

Miljoenen kinderen en jongeren op aarde horen de schoolbel zelden of nooit rinkelen. Nochtans is onderwijs de hefboom voor ontwikkeling. 'Saved by the bell' zet op de Internationale Dag Van De Leerkracht niet alleen de eigen leerkrachten in de schijnwerper. Ze roepen scholen op om op 5 oktober de schoolbel eens extra te laten luiden. Om de wereld te laten horen dat elk kind, elke jongere recht heeft op goed onderwijs. 

SCHRIJF JE IN »

Blijf op de hoogte en schrijf je in op onze nieuwsbrief