Je gebruikt een verouwderde browser. Upgrade je browser voor een betere surfervaring op deze website.

Komp@s

ISBN 9789048602407
ISBN 9789048616145
ISBN 9789086617883
ISBN 9789048627288
ISBN 9789048625222
ISBN 9789048625215
ISBN 978904862508
ISBN 9789048625192
ISBN 9789048625185
ISBN 9789048624430
ISBN 9789048624423
ISBN 9789048625239

Nieuws

Die Keure steunt Saved by the bell. Doe jij ook mee?

Die Keure steunt Saved by the bell. Doe jij ook mee?

Miljoenen kinderen en jongeren op aarde horen de schoolbel zelden of nooit rinkelen. Nochtans is onderwijs de hefboom voor ontwikkeling. 'Saved by the bell' zet op de Internationale Dag Van De Leerkracht niet alleen de eigen leerkrachten in de schijnwerper. Ze roepen scholen op om op 5 oktober de schoolbel eens extra te laten luiden. Om de wereld te laten horen dat elk kind, elke jongere recht heeft op goed onderwijs. 

SCHRIJF JE IN »

Blijf op de hoogte en schrijf je in op onze nieuwsbrief