Je gebruikt een verouwderde browser. Upgrade je browser voor een betere surfervaring op deze website.

Katapult

ISBN 9789048619214
ISBN 9789048619115
ISBN 9789048619122
ISBN 9789048619139
ISBN 9789048619146
ISBN 9789048619153
ISBN 9789048619160
ISBN 9789048619177
ISBN 9789048619184
ISBN 9789048627172

Komp@s

ISBN 9789048625239
ISBN 9789048624423
ISBN 9789048624430
ISBN 9789048625185
ISBN 9789048625192
ISBN 978904862508
ISBN 9789048625215
ISBN 9789048625222
ISBN 9789048627288

Krak

Nieuws

Werelddierendag | Verrekijkerbieb | die Keure

Werelddierendag

Naar aanleiding van Werelddierendag op 4 oktober selecteerden we voor het 2e t.e.m. het 6e leerjaar een leesboek over dieren. Bij elk leesboek vind je een link naar gratis oefeningen begrijpend lezend! 

LEES MEER »

Blijf op de hoogte en schrijf je in op onze nieuwsbrief